Kolejni uczniowie pułtuskich szkół i przedszkoli uczyli się o ekologii podczas spektaklu ekologicznego

6 listopada br. w ramach projektu pn.: „Przyjaciele natury w Pułtusku…” uczniowie pułtuskich szkół obejrzeli spektakl o tematyce ekologicznej. Była to bajka “O Rybaku i złotej rybce”.

Spektakl ekologiczny zobaczyli uczniowie klas I-III Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku im. mjr. H. Sucharskiego.
W niecodzienny, humorystyczny sposób aktorzy przedstawili zagadnienia ekologiczne, które poprzez zabawę zachęcić miały dzieci do przyswojenia odpowiednich nawyków i postaw ekologicznych.
Spektakl przedstawiła grupa teatralna „Prima” z Warszawy.

Spektakl w ramach projektu obejrzeli również uczniowie klas 0-III Publicznej Szkoły Podstawowej im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku.

6 listopada 2019 r. spektakl wystawiono również w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki.

Dzień później ekologicznych postaw poprzez spektakl edukacyjny uczyli się uczniowie w Publicznej Szkole Podstawowej im. bł. Jana Pawła II w Płocochowie, Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku oraz Przedszkolu nr 4 w Pułtusku.

Dodaj komentarz

Przejdź do treści